Nasıl Bayi Olunur?

Bayilik Başvurusu

Bayilik başvurusunda bulunmak ve bilgi almak için bu formu doldurun!

The RapidCut system is used to manufacture Clear-Coat and other protections at the customer's request. The machine-related software lists over 1000 models of connected devices. This allows cutting in less than 10 seconds a protection adapted to the customer's device With the RapidCut system, you will have the possibility to create in a few seconds protections for all portable multimedia devices. We provide you with hardware, training, software and technical support. Our dedicated team monitors the mobile device market every day and constantly adds new models. Never miss a sale and reduce your inventory load http://mobileoutfitters.fr/concept

Soru

Cevap

Soru

Cevap

Soru

Cevap

Soru

Cevap

Soru

Cevap

İletişim formunu doldurduğunuzda, uzmanlarımız sizinle irtibata geçecek, İlk görüşme sonrasında, şartlar uygunsa değerlendirme ekibine ileteceklerdir. Sürecin şemasını aşağıda görebilirsiniz.

Lokasyon

Bölgenizdeki potansiyeli yüksek olan alışveriş merkezlerini tercih etmelisiniz. Bu konuda değerlendirme ekibimiz size yardımcı olabilir.

Sözleşme

İmzalamaya hazır olduğunuzda, sahip olabileceğiniz tüm soruları incelemek ve cevaplamak için Dağıtımcı Anlaşmamızı göndeririz. Bu anlaşma, özel bölge, minimum gereksinimler ve distribütörlüğünüz için diğer şartları özetlemektedir.

İlk Ödeme

İşlemler başlamadan önce, sözleşmeyi ve ilk ödemeyi bize göndermeniz gerekmektedir.

Açılış Öncesi Eğitim

Açılmadan önce, yeni işinizi tanımanıza yardımcı olacak eğitim materyalleri göndeririz. Ayrıca size personel, envanter, satış veya başka herhangi bir şeyle ilgili herhangi bir soruyu cevaplayabilecek kişisel bir eğitmen atayacağız. Endişelenmeyin, yalnızca eğitiminiz değil - mağazanızı açtıktan sonra da size yardımcı olacaklar!

Mağaza Tasarımı

Mobil Outfitters tasarımcısı, kendi alanınızda ya da ortaklarımızdan birinde inşa edilebilir mağazanız için yapım planları sağlayacaktır. Bir alışveriş merkezi arabasını (RMU) açıyorsanız, açılış tarihinizden en az 4 hafta önce alışveriş sepetiniz için şema bilgilerini almalıyız. Bir Mobil Outfitters tasarımcısı alışveriş merkezi özelliklerine göre sepetinizin tabelasını tasarlar.

Siparişiniz

Açılıştan önce gelmesini sağlamak için açılış tarihinden en az 4 hafta önce ilk siparişinizi vermek önemlidir. Gümrük gecikmeleri sık sık paketlerin çabucak gelmesini önleyebilir ve herhangi bir şey hasar gördüğünde herhangi bir ürünü yeniden göndeririz. Ayrıca, siparişiniz için gönderimden önce ödeme almamız gerekir. Çoğu ilk sipariş miktarı 10 - 15.000 dolar boyutundadır.

Zamanlama Eğitimi

Büyük açılış tarihini belirledikten sonra bize bildirin. Düzgün bir açılış sağlamak için eğitim tarihlerinizi kitapçıklayacağız. Ayrıca, pazarlama çabalarını koordine edeceğiz ve yeni mağazanızı sosyal medyada tanıtacak, çevrimiçi mağaza dizinimizde listeleyip, daha fazlasını yapacağız.

Büyük Açılış + Uygulamalı eğitim!

Açılmadan önce, yeni işinizi tanımanıza yardımcı olacak eğitim materyalleri göndeririz. Ayrıca size personel, envanter, satış veya başka herhangi bir şeyle ilgili herhangi bir soruyu cevaplayabilecek kişisel bir eğitmen atayacağız. Endişelenmeyin, yalnızca eğitiminiz değil - mağazanızı açtıktan sonra antrenmanlarda eller var!

+

Copyright © 2017 moutfitters.com Tüm hakları saklıdır. Mobile Outfitters bir Curio şirketidir